ЮРИДИЧЕСКИЙ ХАРЬКОВ ПЛЮС

Законодательство Украины / нормативные документы / правовая помощь / услуги юриста / услуги адвоката

Шаблоны документов
ВИТЯГ
ПОИСК ПО ВСЕЙ БАЗЕ
ВИТЯГ З ПОМІСЯЧНОГО РОЗПИСУ АСИГНУВАНЬ ЗАГАЛЬНОГО ФОНДУ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ (З ПОМІСЯЧНОГО РОЗПИСУ СПЕЦІАЛЬНОГО ФОНДУ (ЗА ВИНЯТКОМ ВЛАСНИХ НАДХОДЖЕНЬ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ ТА ВІДПОВІДНИХ ВИДАТКІВ)/ З ПОМІСЯЧНОГО РОЗПИСУ ПОВЕРНЕННЯ КРЕДИТІВ ДО ЗАГАЛЬНОГО ФОНДУ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ/НАДАННЯ КРЕДИТІВ ІЗ ЗАГАЛЬНОГО ФОНДУ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ) (Додаток 8 до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства Українивід 4 листопада 2002 р. N 205 (в редакції наказу Державного казначейства України від 2 квітня 2009 р. N 139) (зі змінами, внесеними наказом Державного казначейства України Міністерства фінансів України від 27 липня 2010 р. N 260)
ВИТЯГ З РІЧНОГО РОЗПИСУ АСИГНУВАНЬ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ (ЗА ВИНЯТКОМ НАДАННЯ КРЕДИТІВ З МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ)/РІЧНОГО РОЗПИСУ ВИТРАТ СПЕЦІАЛЬНОГО ФОНДУ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ З РОЗПОДІЛОМ ЗА ВИДАМИ НАДХОДЖЕНЬ/РІЧНОГО РОЗПИСУ ПОВЕРНЕННЯ КРЕДИТІВ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ТА НАДАННЯ КРЕДИТІВ З МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ Додаток 5 до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23 серпня 2012 р. N 938 )
ВИТЯГ З РІЧНОГО РОЗПИСУ АСИГНУВАНЬ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ (РІЧНОГО РОЗПИСУ ВИТРАТ СПЕЦІАЛЬНОГО ФОНДУ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ З РОЗПОДІЛОМ ЗА ВИДАМИ НАДХОДЖЕНЬ, РІЧНОГО РОЗПИСУ ПОВЕРНЕННЯ КРЕДИТІВ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ТА НАДАННЯ КРЕДИТІВ З МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ (Додаток 7 до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства Українивід 4 листопада 2002 р. N 205 (в редакції наказу Державного казначейства України від 2 квітня 2009 р. N 139) (зі змінами, внесеними наказом Державного казначейства України Міністерства фінансів України від 27 липня 2010 р. N 260)
Copyright 2003-2015 by LicaSoft Group