КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 27 липня 2011 р. № 804 Київ

Деякі питання надання платних послуг науково-дослідними установами судових експертиз Міністерства юстиції

Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити перелік платних послуг, що надаються науково-дослідними установами судових експертиз Міністерства юстиції (804-2011-п) , згідно з додатком.
2. Установити, що:
вартість проведення судових експертиз та експертних досліджень науково-дослідними установами судових експертиз Міністерства юстиції визначається відповідно до нормативної вартості однієї експертогодини, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 1 липня 1996 р. № 710 (710-96-п) "Про затвердження Інструкції про порядок і розміри відшкодування витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів дізнання, досудового слідства, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів";
інші послуги, включені до затвердженого цією постановою переліку, надаються науково-дослідними установами судових експертиз Міністерства юстиції за згодою сторін за плату в обсязі, що відшкодовує витрати, пов'язані з їх виконанням.
3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 7 серпня 1999 р. № 1432 (1432-99-п) "Про затвердження переліку державних платних послуг, які надаються науково-дослідними інститутами судових експертиз Міністерства юстиції" (Офіційний вісник України, 1999 р., № 32, ст. 1664).
Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ Інд. 70
Додаток 
до постанови Кабінету Міністрів України 
від 27 липня 2011 р. № 804

ПЕРЕЛІК

платних послуг, що надаються науково-дослідними установами судових експертиз Міністерства юстиції

Проведення судових експертиз у цивільних та господарських справах, а також справах адміністративної юрисдикції (адміністративних справах)
Проведення на замовлення фізичних та юридичних осіб експертних досліджень із застосуванням засобів і методів судової експертизи, результати яких оформлюються як висновки експертних досліджень
Проведення навчання (стажування) фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, з метою присвоєння (підтвердження) кваліфікації судового експерта у порядку, встановленому Законом України "Про судову експертизу" (4038-12)
Проведення наукових робіт та наукових і науково-технічних експертиз
Підготовка, видання та розповсюдження збірників наукових робіт та методичних посібників
Проведення науково-практичних семінарів, конференцій, симпозіумів з питань теорії та практики судової експертизи і криміналістики