УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 26 липня 2001 р. N 876
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 465 (465-2016-п) від 22.07.2016 )

Про внесення змін до Типового положення про кадрову службу органу виконавчої влади

Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до Типового положення про кадрову службу органу виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 серпня 1996 р. N 912 (912-96-п) (ЗП України, 1996 р., N 16, ст. 434; Офіційний вісник України, 1998 р., N 52, ст. 1955), зміни, що додаються.
Прем'єр-міністр України
А.КІНАХ
Інд. 19

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 26 липня 2001 р. N 876

ЗМІНИ,

що вносяться до Типового положення про кадрову службу органу виконавчої влади ( 912-96-п )

1. Пункт 1 викласти у такій редакції:
"1. У міністерстві, іншому центральному та місцевому органі виконавчої влади залежно від чисельності працівників апарату, підпорядкованих органів, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери його управління, а також від обсягу, характеру та складності кадрової роботи утворюється відповідний структурний підрозділ - департамент, управління, відділ, сектор, служба кадрів або вводиться посада спеціаліста з цих питань (далі - кадрова служба).
В обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях у складі апарату утворюється відділ кадрової роботи та з питань державної служби, в районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністраціях - відділ організаційної та кадрової роботи (далі - кадрова служба)".
2. У пункті 2 слово "Мінсоцзахисту" замінити словами "Пенсійного фонду".
3. Пункт 3 викласти у такій редакції:
"3. Основним завданням кадрової служби є:
реалізація державної політики у сфері державної служби та з питань кадрової роботи;
здійснення аналітичної та організаційної роботи з кадрового менеджменту;
задоволення потреби в кваліфікованих кадрах та їх ефективне використання;
прогнозування розвитку персоналу, заохочення працівників до службової кар'єри, забезпечення їх безперервного навчання;
документальне оформлення проходження державної служби та трудових відносин".
4. У пункті 4:
1) підпункт 3 доповнити словами "а також методичне та інформаційне забезпечення роботи кадрових служб підпорядкованих установ";
2) у підпункті 5 слова "і контролює виконання особистих річних планів його підготовки" виключити;
3) у підпункті 6 слово "галузевими" замінити словом "підвідомчими";
4) підпункт 7 викласти у такій редакції:
"7) вивчає разом з іншими підрозділами особисті, професійні, ділові якості осіб, які претендують на зайняття посад в апараті органу виконавчої влади, попереджує їх про встановлені законодавством обмеження, пов'язані з прийняттям на державну службу та проходженням державної служби, ознайомлює із Загальними правилами поведінки державного службовця, контролює добір і розстановку кадрів в апараті органу виконавчої влади та підпорядкованих установах";
5) у підпункті 18 слова "забезпечує збереження дипломатичних паспортів та службових паспортів" виключити;
6) підпункт 20 викласти у такій редакції:
"20) здійснює організаційне забезпечення і бере участь у роботі атестаційної комісії та проведенні щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них завдань і обов'язків, а також контролює проведення цієї роботи у підпорядкованих установах";
7) підпункт 23 доповнити словами "якщо ці функції не покладено на інший підрозділ";
8) доповнити пункт підпунктами 23-1 - 23-5 такого змісту:
"23-1) проводить разом з іншими підрозділами роботу щодо укладення, продовження терміну дії, розірвання контрактів з керівниками державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління органу виконавчої влади, а також бере участь у здійсненні організаційних заходів з перевірки виконання умов та показників контрактів;
23-2) забезпечує планування службової кар'єри та аналізує ефективність роботи персоналу;
23-3) здійснює разом з іншими підрозділами заходи щодо впровадження та використання у межах компетенції відповідного органу виконавчої влади складових єдиної державної комп'ютерної системи "Кадри" та Генерального реєстру контрактів з керівниками державних підприємств, установ і організацій та головами правлінь акціонерних товариств, контрольний пакет акцій яких належить державі;
23-4) здійснює організаційні заходи щодо своєчасного щорічного подання державними службовцями відомостей про доходи, зобов'язання фінансового характеру та належне їм майно, в тому числі і за кордоном, щодо себе і членів своєї сім'ї (декларування доходів);
23-5) розглядає пропозиції, заяви, скарги громадян, надає роз'яснення, веде прийом громадян з питань, що належать до компетенції кадрової служби".
5. Пункт 7 викласти у такій редакції:
"7. Кадрова служба підпорядковується:
у міністерстві - державному секретарю міністерства;
в інших центральних органах виконавчої влади - керівнику органу виконавчої влади або за рішенням керівника - одному з його заступників;
у місцевих органах виконавчої влади - керівнику органу виконавчої влади або за рішенням керівника - одному з його заступників чи керівнику апарату".
6. Пункт 8 викласти у такій редакції:
"8. Структура, чисельність працівників та Положення про кадрову службу затверджуються відповідно до законодавства і мають забезпечувати якісне виконання покладених на кадрову службу завдань і функцій".
7. Абзац перший пункту 9 викласти у такій редакції:
"9. На посади керівника кадрової служби, його заступника та спеціалістів кадрової служби призначаються особи з відповідним рівнем кваліфікації згідно з Довідником типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців. До роботи у кадровій службі залучаються психологи, соціологи".